Indie session podeváté v Barráku

29.04.2016 (09:33)
Foto z říjnového Indie session | FOTO: facebook Indie session
Foto z říjnového Indie session | FOTO: facebook Indie session
Ostrava - Hned čtyři kapely se představí v pátek 29. dubna v ostravském klubu Barrák. Skupiny vystoupí v rámci festivalu Indie session, který se ve svém tradičním domově koná již po deváté. Organizátoři festivalu orientujícího se na nezávislou hudební scénu přizvali do Ostravy nejen interprety z blízkého okolí, ale také z různých jiných koutů republiky.

Hudební klub na břehu řeky Ostravice nabídne čtyři kapely, které zahrají zhruba hodinové koncerty. Na festivalu se představí tři pražské kapely, a to Lazer Viking, Frank Bigsby and His Satanic Majesty a akupinu s názvem Role. Jediným moravským zástupcem bude znojemská hudební parta Psychocandy. „Skupiny vybíráme podle našich preferencí. Snažíme se, aby tady hráli vždy jen jednou, ne vždy se to však povede,“ říká jeden z organizátorů Jan Hájíček. Barrák se návštěvníkům Indie Session otevře v 19 hodin a k dispozici budou také vstupenky za cenu sto dvaceti korun. Po osmé hodině pak za sto čtyřicet.

První kapela začne své hodinové vystoupení ve 20:00, další budou následovat ihned po skončení předešlé skupiny a po posledním koncertu, který začne v jedenáct hodin večer, bude následovat produkovaná. Deváté pokračování již tradičního ostravského hudebního zážitku nabídne bohatý a různorodý program nejen pro fanoušky alternativní muziky.
Autor: mari
Foto z říjnového Indie session | FOTO: facebook  Indie session
 
:: reklama
:: reklama
 
Z rubriky Kultura by Vás také mohlo zajímat:

Pivní festival Beerfest zažije v Ostravě svou premiéru

Ostrava - První ročník dvoudenního festivalu piva Beerfest Ostrava láká návštěvníky na širokou škálu piv nejrůznějších pivovarů a bohatý doprovodný program. Fes... celý článek
 

V Ostravě se bude opět Rubat! Majáles začíná!

Zahájení majálesového měsíce na Masarykově náměstí | FOTO: facebook Majáles Ostrava
Ostrava - Majáles od nepaměti patří posledním studentským slavnostem před dlouhým a náročným zkouškovým obdobím. Nejinak tomu bude i v Ostravě, kde se majáles, ... celý článek
 
Čtvrtek 29. července 2021
svátek má Marta a zítra Bořivoj
 
TIP: Vyberte si region (okresní město) či zvolte rubriku zpráv, popř. obojí a uložte do oblíbených. Nastavená URL adresa funguje jako filtr pro Vámi zvolený výběr zpráv.